Florbal 8. – 9. tříd

Autor: Druhý stupeň

V naší hale Na Skále jsme přivítali další čtyři školy v okrskovém kole ve florbalu.

Hned na začátku úvodního utkání se nám podařilo vstřelit rychlý gól a zbytek zápasu jsme měli už pod kontrolou. Už po prvním kole bylo jasné, že o vítězi turnaje se rozhodne v následujícím klání. To nám bohužel úplně nevyšlo. Sice jsme bojovali, soupeř ale předvedl svoji kvalitu a své akce nekompromisně zakončoval. V derby proti místnímu gymnáziu jsme sice byli lepší, branku jsme však dlouho vstřelit nemohli. Až minutu před koncem se nám podařilo smazat dvougólové manko. V posledním utkání už o nic nešlo a oba týmy ho odehráli „na půl plynu“.

Odehráli jsme velmi dobrý turnaj, bohužel jsme narazili na lepšího soupeře. I tak je druhé místo pěkným výsledkem.

Daniel Peroutka

Sestava: Koudelný – Dvořák D., Dvořák F., Miláček, Mastík, Neumann, Švub

Habrmanova – Komenského Ú.n.O.     5:0   (Dvořák F. 4, Miláček)

Habrmanova – Bratří Čapků Ú.n.O.      2:4   (Dvořák D., Miláček)

Habrmanova – Gymnázium                       3:2   (Dvořák F. 2, Dvořák D.)

Habrmanova – Ústecká                                3:0   (Mastík, Dvořák F., Miláček)