Republikové finále OVOV

Autor: Druhý stupeň

Již posedmé v řadě vyslala naše škola své zástupce na republikové finále Odznaku všestrannosti olympijských vítězů. Tentokrát si svoji účast zajistil celý tým. Postoupili jsme jako druhá nejlepší škola „na body“ a celkově jako 13. v celé republice. Toto umístění jsme se snažili obhájit!

Počasí nám jako vždy přálo. Celé tři dny svítilo sluníčko, a tak se daly očekávat velmi dobré výkony. A ty z naší strany přišly! Všichni si vytvořili několik osobních rekordů v rámci jednotlivých disciplín tohoto desetiboje. Po prvním dnu jsme se pohybovali na 16. místě, takže bez problémů v té lepší polovině startovního pole! Druhá část soutěže nám vyšla ještě lépe, a tak jsme se pomalu posouvali výsledkovou listinou.

Ve finále z toho bylo nádherné 11. místo z více než 600 zapojených škol!!! Eliška Maříková skončila ve své kategorii na krásném 7. místě! Oba výsledky jsou naším nejlepším umístěním v historii této soutěže! Děkujeme všem našim sportovcům za vzornou reprezentaci naší školy a našeho města…

Daniel Peroutka