Budoucí první třídy

Vážení a milí rodiče,

dovolte, abychom Vám před nástupem Vašeho dítěte do 1. třídy poskytly několik základních informací.

Organizace prvního týdne školy:

Pondělí 4. 9. 2023 proběhne slavnostní zahájení od 8 : 00 do cca 8 :45, děti přijdou s rodiči do třídy, neberou si přezůvky ani aktovku, po skončení  děti odchází s rodiči.

Úterý 5. 9. 2023 výuka probíhá od 8 : 00 do 9 : 40 – děti přijdou s rodiči do suterénu k botníkům, kde jim bude přidělena skříňka, přinesou si přezůvky i aktovku, od 9 : 40 možnost využití školní družiny, jinak si rodiče převezmou děti v 10:00 hodin  (čekají před budovou).

Středa 6. 9. 2023 výuka probíhá od 8 : 00 do 9 : 40 – děti mohou přijít s rodiči do šatny, od 9 : 40  možné využít školní družinu, jinak si rodiče převezmou děti v 10:00 hodin  (čekají před budovou).

Čtvrtek 7. 9 2023 – výuka od 8 : 00 do 11 :40, následuje školní družina

Pátek 8. 9. 2023 – výuka od 8 : 00 do 11 :40, následuje školní družina

Učebny prvních ročníků budou umístěny v budově 1. stupně následovně:

1. patro – 1.A, třídní učitelka Mgr. Michaela Trávníková
  2. patro – 1.C, třídní učitelka Mgr. Pavlína Dlabková
  3. patro – 1.B, třídní učitelka Mgr. Ing. Barbora Šedivá

První třídní schůzky proběhnou v úterý 12. září 2023 v 16:00.

První školní den bude pro děti připraveno slavnostní přivítání, během kterého obdrží základní pomůcky do výuky. Nákup školních pomůcek můžete tedy nechat až na září a užívat si klidného léta. Pod dalším odkazem naleznete seznam pomůcek, které děti v září obdrží.

Přejeme dětem krásné léto plné radostného očekávání z nových zážitků, které jim nástup do školy jistě přinese 😊

Vám rodičům přejeme příjemné léto v kruhu rodinném a v září se budeme těšit na viděnou 😊

PANÍ UČITELKY PRVNÍCH TŘÍD

Další informace: