Guestbook

Vítejte na stránkách naší školy! Chcete-li nám zanechat nějakou zprávu, použijte komentáře pod článkem.

8 komentářů u “Guestbook

 1. Dobrý den,
  kdy (kde) budou zveřejněny výsledky sběru pomerančové kůry? Možná už byly zveřejněny a přehlédla jsem je?
  Děkuji za odpověď

  • Dobrý den. Pro pomerančovou kůru si přijede firma tento pátek.
   Výsledky vyvěsím co nejdříve.
   S pozdravem Janečková Zuzana

 2. Dobrý den, také bych chtěl tyto stránky pochválit. Především pokud bych srovnával nové a minulé. Příjdou mi mnohem svěží a přehlednější. Jandera

 3. Dobrý den,
  webové stránky obsahují celou řadu chyb. Písmo v hlavní nabídce je špatně čitelné. Typografie na webu je velmi nedbalá a odpovídá úrovni začátečníka tvorby webových stránek (nedodržování jednotnosti aj).
  Informace o počasí na webu základní školy opravdu asi nikoho nezajímá, když pro tyto informace může na web chmu.cz apod.
  Odkazy typu “zde” jsou také nevhodné, autor stránek by měl znát, že toto není vhodná forma odkazování na jiné soubory nebo stránky.
  Upřímně řečeno, jako firma vyvíjející web bych se těmito stránkami příliš nechlubil….

  • Dobrý den,
   díky za komentář. Jak si můžete přečíst na úvodní stránce, stále se na stránkách pracuje… S výtkou k čitelnosti souhlasím, vybral jsem pro menu čitelnějčí font. Co se týče počasí, tak to byl požadavek ze strany ZŠ Habrmanova (a jen mezi námi, myslím si, že tahle verze je docela zábavná (fullscreen) a lepší, než aby tam byly tři sluníčka a mráčky). Co se týče obsahu samotných stránek, tak se jedná o kopie z původního webu (takže se za obsah necítím být odpovědný) nicméně jsou podle mého názoru nyní mnohem lépe čitelné a mnohem jednotnější, než byly dříve. Přesto by měla většina obsahu projít revizí.
   A jedna poznámka na závěr, čím bych se nechlubil já, tak to jsou anonymní vzkazy…
   S díky za konstruktivní kritiku
   autor stránek – David Valík

  • Milý anonyme, počasí mě na rozdíl od Vás zajímá. Je tam tedy alespoň pro jednoho člověka. I bez brýlí písmo přečtu, neměl byste si zajít opatřit brýle? Odkazy “zde” jsou normální a každý jim rozumí. Já bych se těmito stránkami chlubila, ale raději bych ještě porovnala s Vašimi. Dáte mi prosím odkaz? Předem děkuji.

 4. Dobrý den, chválím krásné nové stránky – jen v logu je ZŠ Habrmnova – zřejmě omyl…
  Škodová

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna.