Školní výlet 3.C

Milí naši čtenáři,

konečně jsme se dočkali a odjeli na náš vytoužený školní výlet. Nastoupili jsme do zájezdního luxusního autobusu. Paní učitelka nám rozdala desky se soutěžními otázkami, které jsme měli během výletu plnit ve skupinkách. Očíslovaných skupin bylo pět a v nich 4 z nás. Úkoly nás bavily, i když byly docela těžké. Po příjezdu na parkoviště jsme se prošli kolem obory vysoké zvěře. U rybníčka jsme se nasvačili i s kačenami a pokračovali jsme do zvěřince. Paní učitelka nám koupila speciální granule pro zvířátka, abychom je nekrmili šunkou nebo čokoládou. Zvířata byla roztomilá a hladová. Prohlídka komnat v zámku byla velmi zajímavá. Následovalo akční veselé divadlo a střílení z kuše. Největší nadšení bylo ale z nakupování zmrzlin, dobrot a dárečků pro blízké. Všechno jsme snědli a procházkou šli k autobusu. Cesta domů byla zábavná, až nás paní učitelka musela často tišit.

Budeme určitě všichni dlouho vzpomínat.

Další pěkné výlety Vám přejí všichni cvrčci.