VÁNOČNÍ SHYBY
Přátelská „půlhodinka“, fajn atmosféra, nehodnotili jsme jeden druhého, ale pozitivně jsme se navzájem motivovali k výkonům! Děkuji za fajn chvilku a nezapomeňte: CO BOLÍ, TO SÍLÍ! učitel tělesné výchovy Petr Doseděl
Pokračovat ve čtení
