9. B v divadle v Pardubicích
Ve čtvrtek 8. 2. jsme navštívili spolu s některými žáky 8. a 9. tříd Východočeské divadlo Pardubice. Viděli jsme Makropulos musical, představení s krásnými kostýmy a hudbou O. Soukupa a G. Osvaldové, slavnou hru Karla Čapka o touze po věčném mládí upravenou do podoby muzikálu.
Pokračovat ve čtení
