Běh o vánočního kapra

Běh o vánočního kapra 2019

Již devátým rokem proběhl na naší škole Běh o vánočního kapra.

Ve čtvrtek 19. 12. 2019  se postupně na start připravili zástupci všech deseti tříd druhého stupně spolu s vybranými zaměstnanci školy.

113 schodů tak museli postupně v každém týmu zdolat 3 chlapci, 3 dívky a 1 dospělý.

Báječnou atmosféru umocnilo bouřlivé povzbuzování všech žáků školy. Nakonec v nelítostném boji zvítězila a titul obhájila štafeta třídy  9.B v  čase 2:09,01s. Vůbec poprvé se na stupních vítězů objevila i nejmladší štafeta a to 6. B, za nimi v těsném závěsu 6. C. Gratulujeme.

Výsledky běhu štafet 2019

Před štafetovým během i v letošním roce proběhl souboj jednotlivců. V kategorii dívek vyhrála Milota Blažková (9.B)  a  mezi chlapci zvítězil Filip Ptáček (9.A).

Pořadí jednotlivců 2019

Na závěr celého běžeckého klání nesměl chybět ani tradiční závod mezi žáky a učiteli. Tato štafeta byla ztížena obratnostními disciplínami (stavění komínu z kostek a hod tenisovým míčkem na cíl). V napínavém souboji opět vyhráli učitelé, tentokrát pouze s nepatrným náskokem před štafetou žáků.

Díky ochotným sponzorům se nám podařilo odměnit všechny soutěžící a tak si kromě krásného zážitku odnesli domů i hodnotné ceny.

Velké poděkování patří těmto firmám:

• Mika Česká Třebová
  • Ponožky Schovanec Česká Třebová