Futsal 8. – 9. tříd

V hale Na Skále jsme se stali hostiteli futsalové ligy v kategorii starších žáků. V naší skupině se sešly pouze 3 školy, takže postup do dalšího kola si zajistil jen vítěz.

V úvodním utkání jsme nastoupili proti Lanškrounu. Z počátečního tlaku jsme vytěžili pouze břevno. Poté začal být nebezpečnější soupeř a svoji převahu vyjádřil dvěma góly. Ještě do poločasu se nám ale podařilo vyrovnat. Po změně stran jsme si však vsítili dvě vlastní branky a bylo rozhodnuto. Jelikož v dalším zápase porazil Lanškroun i Žamberk, byl postupující tým jasný! My jsme si alespoň zlepšili náladu ve druhém utkání, které bylo naší jednoznačnou záležitostí.

Daniel Peroutka

Sestava: Filipi – Kubát, Mísař, Netušil – Barbořák, Hladil, Ptáček

Zápasy našeho týmu:

–      Lanškroun 3:6  (Mísař 2, Ptáček)

–      Žamberk   7:3  (Kubát 2, Mísař, Barbořák, Netušil, Ptáček, Hladil)

Příspěvek byl publikován v rubrice Školní sport a jeho autorem je Druhý stupeň. Můžete si jeho odkaz uložit mezi své oblíbené záložky nebo ho sdílet s přáteli.